Post Image
By ufukerdogmusMarch 2, 2009In Bensel

Yeni Adrese Taşındık!

Hoşgeldiniz. Benim yazarak, sizin okuyarak paylaştıklarımız için, birlikte yeni ve kalıcı bir adrese taşındık.

Umarım adres akılda kalıcı, araması, bulması ve yazması yeterince kolaydır. Keza eski adrese girenlerin büyük bir kısmının, google’dan ismimi aratarak yazılarıma ulaştığını uzun bir süredir takip ediyordum. Artık böyle dertleri de azaltmış olduğuma inanıyorum (Ayrıca Bkz. yandaki alanlardan e-posta ile abone olma özelliği).

Yeni adreste elbette ki sayfanın tam hakimiyetimi elime aldığımdan dolayı bazı görsel ve işlevsel değişiklikler, eklemeler ve düzeltmeler yapma imkanına eriştim. Umarım sayfanın bu yeni halini de beğenirsiniz; hem görsel olarak hem de işlevsel olarak. Bu konudaki yorumunuzu da sağdaki alanların en altındaki “Anket” bölümünden paylaşırsanız çok sevinirim.

Aslında bu yeni adreste ilk yazımı, ısrarla paylaşmak istediğim “Para” yazı dizisinin son 2 yazısını topluca koyarak yapmayı planlıyordum fakat her zaman olduğu gibi hayat bizim planladığımız şekilde değil, ona ayak uydurabildiğimiz şekilde bize imkanlar sunduğundan, son 3 günde yazmaya yeterli vakti ayıramadım. Yazmayı başı boş bırakmış değilim. Yazılar yerine siteler ile uğraşıyordum ama yine de içime oturdu 3 gün yazmamış olmak.

Yarın’dan itibaren 3 gün yazmamış olmanın acısını “Para” yazı dizisini tamamlayacak 2 yazı ve “Nis Karnavalı” (özünde “Mardi Gras”) ile ilgili bir yazı ile çıkartarak, hızlı bir dönüş yapmayı umuyorum. “Büyük lokma ye, büyük laf etme” sözüne de tekrar saygılarımı gönderip, bu umudumu gerçekleştirene kadar yalın bir şekilde ummakla yetiniyorum.

Sonuç olarak sayfada birçok yenilik ve değişiklik var. Herhangi bir konudaki yorum ve fikirlerinizi ister buradan yorum yazarak, ister beni şahsen tanıyorsanız e-posta ile göndererek paylaşabilirsiniz. Bilhassa sevinirim.

Hayırlı olsun.

.

Teşekkür Notu:

Aslında internete yazılarımı koymaya yalnızca kendi özdisiplinimi oturtmak için, düzenli yazmaya tekrar alışmak için başlamıştım. Beklemediğim, ummadığım, henüz hedeflemediğim bir şekilde okunma sayılarımda gözlemlediğim ivme, bu yeni adresi hazırlama fikrini doğurdu. Bu doğumda ben yalnızca “ebe”lik görevimi yerine getirdiğime inanıyorum. Yeni doğan çocuğun asıl ailesi olarak gördüğüm sizlere de özel olarak ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

One Comment

  • Mahmut Kurukafa

    March 16, 2009 at 9:54 pm

    10 puan, bu site duzeni cok daha iyi olmus…